Що таке nNO?*

* Назальний додаток NIOX VERO має маркування CE та схвалено для клінічного використання тільки в ЄС, Австралії та Південній Кореї.

Показано, що вимірювання оксиду азоту в носі (nNO) в аспірованому повітрі з порожнини носа знижується у пацієнтів із ПЦД.1,2

Велика частина оксиду азоту (NO) у повітрі, що видихається, синтезується у верхніх дихальних шляхах, переважно з пазух. У ПЦД значення nNO становлять лише 10–20% від середніх значень у здорових контрольних суб’єктів.

Вимірювання nNO може допомогти в ідентифікації випадків ПЦД відповідно до керівних принципів, опублікованих Європейським респіраторним товариством (ERS) .2

Рання діагностика має вирішальне значення, щоб спробувати звести до мінімуму розвиток бронхоектазів та незворотних ушкоджень легень.

Додаток NIOX VERO® nNO дозволяє проводити неінвазивний скринінг пацієнтів з низьким ризиком, що допоможе виключити випадки, не пов’язані з ПЦД, і уникнути подальших інвазивних і дорогих підтверджуючих тестів, при цьому не пропускаючи справжні випадки.

NIOX VERO є єдиним повністю портативним приладом для вимірювання nNO та забезпечує наступне:

Два варіанти вимірювання: вимірювання припливу або видиху на резисторі

  • 30 секунд аспірації
  • Простота використання
  • Батарея та живлення від мережі
  • Документовані клінічні дані, що допомагають диференціювати пацієнтів з ПЦД та здорових3