Посібник з FeNO

Оновлені посібники з астми відображають зростаючу кількість літературних даних, що описують цінність моніторингу FeNO для лікування астми. 1

ACAAI & AAAAI Спільна заява про підтримку

Керівництво ATS також було офіційно схвалено та підтримано Американським коледжем алергії, астми та імунології (ACAAI) та Американською академією алергії, астми та імунології (AAAAI).

ATS

У вересні 2011 року Американське торакальне суспільство (ATS) опублікувало посібник з клінічної практики з інтерпретації рівнів оксиду видихуваного азоту (FeNO) для клінічних застосувань: офіційний посібник з клінічної практики ATS. Це практичне керівництво було розроблено для лікарів і містило засновані на фактичних даних рекомендації щодо використання та інтерпретації вимірювань, що видихаються, оксиду азоту в клінічній практиці.

GINA

Нещодавно Глобальна ініціатива з астми (GINA) також була оновлена ​​і включає рекомендації щодо використання FeNO.

AHRQ

У США Агентство з досліджень та якості охорони здоров’я Національного інституту охорони здоров’я (NIH) опублікувало великий науково обґрунтований огляд FeNO, який підтримує його використання у діагностиці та лікуванні астми.

Німецьке товариство пульмонології та респіраторної медицини (DGP) / Німецька асоціація авіаліній (Deutsche Atemwegsliga)

«Посібник з діагностики та терапії астми» у Німеччині, яке було випущено у листопаді 2017 року. Науково-медичні товариства зазначили, що FeNO є цінним елементом у діагностиці та лікуванні астми.

NICE

FeNO також був включений в останні посібники з астми у Великобританії; Національний інститут охорони здоров’я (NICE) рекомендує FeNO, як допомогти у діагностиці та лікуванні астми у дорослих та дітей.